Pristatymas / Mokėjimas

PRISTATYMAS

 • Prekės siunčiamos darbo dienomis nuo 09.00-17.00 val.
 • Užsakytas prekes visoje Lietuvoje pristato siuntų gabenimo įmonės „Omniva“ bei „LP Express“.
 • Pristatymo kainos visoje Lietuvoje: kurjeriu 4 eur., o perkant už 30 eur ar daugiau pristatome nemokamai mokant bankiniu pavedimu.
 • Jeigu atsiskaitoma grynais pinigais atsiimant prekę(-es) skaičiuojamas papildomas mokestis 1eur.
 • Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas individualiai.
 • Kurjeris.
  Užsakant prekes ir pasirenkant pristatymo būdą „kurjeris“ prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jums prekes pristatys tuo adresu, kurį nurodėte registruojantis mūsų internetinėje parduotuvėje drabuziai-vaikams.lt, bet prieš tai pasiskambinęs kurjeris su Jumis suderins laiką ir esant reikalui – pristatymo vietą. Jei su gavėju nepavyksta susisiekti telefonu iš pirmo karto (abonentas buvo nepasiekiamas, neatsiliepė ir pan.) skambinama pakartotinai.  Jeigu Jūs pasirinkote mokėjimo būdą „Mokėsiu pasiimant prekes“ pinigus už prekes atiduodate tik gavę siuntinį ir atidžiai jį apžiūrėję. Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Šiuo metu mokėjimo kortele atsiskaityti negalima.
 • Mokėtojo ir pristatymo adresas gali skirtis.
 • Užsakytos prekės atiduodamos tik jas užsakiusiam asmeniui, jei nėra suderinta kitaip.
 • Prieš priimdami siuntą, patikrinkite pakuotės būklę (ji negali būti atidaryta, praplėšta ar kaip kitaip sugadinta). Jei pakuotė pažeista, nedelsiant apie tai praneškite telefonu 8-674 06404 ir nepriimkite siuntos.
 • Mes negalime kontroliuoti ar įtakoti kurjerio darbo, todėl neatsakome, jei siuntinys, dėl neaiškių aplinkybių vėluotų. Bet, jei negausite savo siuntinio 7 dienų laikotarpyje, prašome susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kad Jūsų siuntinys būtų surastas.

MOKĖJIMAS

 • Banko pavedimu
  Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Patvirtinę užsakymą Jūs gausite į savo el.paštą laišką, kuriame Jūs matysite duomenis apie pirkinį, banko sąskaitą ir t.t., pagal kurį galėsite atlikti pavedimą. Norėdami apmokėti už prekes Jūs galite nuvykti į bet kurį Lietuvos banko filialą ar skyrių arba tiesiog prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir atlikti pinigų pervedimą. Taip pat Jūs visada galite pasižiūrėti savo užsakymo(-ų) istoriją prisijungęs(-usi) prie mūsų el.parduotuvės drabuziai-vaikams.lt.
 • Grynaisiais pinigais atsiimant prekes
  Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes, arba atvykus pasiimti siuntinio iš pašto skyriaus.
   Sąskaitos rekvizitai:
   Gavėjas: IĮ „Viskas mažyliui“
   A/S: LT667300010106776468
   Bankas: Swedbank
   Mokėjimo paskirtis:

nurodyti užsakymo numerį
GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI

   Informacija apie Garantijas:

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija

   Kilus neaiškumams kreipkitės

viskas.mazyliui@gmail.com

  Pagarbiai IĮ „Viskas mažyliui“ administracija